Garnek 24cm 4L + sitko,kosz do głębokiego smażenia
Cena regularna:
47,89 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.
Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Sokołowska 45A, 05-806 Sokołów, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.Jeśli masz pytania dotyczące produktu możesz skorzystać z:
- wysłać wiadomość e-mail na adres: info@kamille.pl
- zadzwonić pod nr tel. 881-529-188
Opis
Garnek 4L z sitkiem do smażenia frytek Kamille KM5821
Garnek Kamille 24 cm o pojemności 4 L to wielofunkcyjne naczynie, które świetnie sprawdzi się zarówno do smażenia, jak i gotowania. W zestawie znajduje się praktyczne sitko-kosz, dzięki któremu łatwo przygotujesz frytki, warzywa, ryby czy owoce morza i wygodnie wyjmiesz je z gorącego oleju.
Garnek wykonany jest z wysokiej jakości stali węglowej z powłoką nieprzywierającą, co ułatwia smażenie i czyszczenie po gotowaniu. Dołączona pokrywka z żaroodpornego szkła z odpowietrznikiem pozwala kontrolować proces gotowania bez podnoszenia pokrywy.
Cechy
- pojemność 4 L i średnica 24 cm – idealny do frytek i smażonych potraw
- kosz / sitko w zestawie – wygodne wyjmowanie potraw z oleju
- powłoka non-stick – mniejsze przywieranie i łatwe czyszczenie
- pokrywka ze szkła żaroodpornego z odpowietrznikiem
- odpowiedni do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych
Garnek Kamille 4 L z koszem to świetna alternatywa dla frytkownicy – pozwala szybko przygotować chrupiące frytki, warzywa czy mięso, a po wyjęciu sitka można używać go jak klasyczny garnek do gotowania.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Dane techniczne
| Materiał | aluminium |
| Powłoka | non-stick (nieprzywierająca) |
| Średnica | 24cm |
| Nienagrzewające się uchwyty | Nie |
| Pokrywka | szkło żaroodporne, stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Możliwość używania na kuchni indukcyjnej | Nie |
| Przeznaczenie | Produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością |
| Pojemność | 4L |
| Wysyłka w kartonie | Tak |
| Zapakowane w karton | Tak |
| Możliwość używania na kuchenkach | Wszystkie poza indukcyjnymi |
| Materiał główny | Stal węglowa |
| Materiał dodatkowy | Stal nierdzewna |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.