Patelnia grillowa dwustronna marmurowa
Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.
Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Sokołowska 45A, 05-806 Sokołów, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.Jeśli masz pytania dotyczące produktu możesz skorzystać z:
- wysłać wiadomość e-mail na adres: info@kamille.pl
- zadzwonić pod nr tel. 881-529-188
Opis
Patelnia grillowa dwustronna Kamille KM4432
Dwustronna grillowa patelnia Kamille ułatwi Ci pracę w kuchni. Dzięki naszej patelni szybko i zdrowo przyrządzisz swoje ulubione potrawy. Patelnia grillowa idealnie nadaje się do opiekania i pieczenia. Mocny magnes umieszczony w uchwycie poprawia dociśnięcie patelni dlatego w trakcie smażenia potrawy są równo usmażone.
Uszczelka silikonowa umiejscowiona wokół patelni zapobiega wydostawaniu się zapachu i dymu z patelni.
Funkcjonalna rączka która posiada ergonomiczny kształt jest wygodna i nie nagrzewa się.
Patelnię można używać na każdym rodzaju kuchenki: ceramicznej, elektrycznej, gazowej, indukcyjnej, jak również bez problemu myć w zmywarce.
Wymiary - 32*24*7,5 cm
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Dane techniczne
| Materiał | aluminium |
| Powłoka | marmurkowa |
| Pokrywka w zestawie | Nie |
| Możliwość używania na kuchni indukcyjnej | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Przeznaczenie | Produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością |
| Długość | 32cm |
| Szerokość | 24cm |
| Wysokość | 7,5cm |
| Wysyłka w kartonie | Tak |
| Zapakowane w karton | Tak |
| Możliwość używania na kuchenkach | Wszystkie typy |
| Materiał główny | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Bakelit, powłoka marmurkowa |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.