Patelnia grillowa marmurowa 28cm z pokrywką
Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.
Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Sokołowska 45A, 05-806 Sokołów, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.Jeśli masz pytania dotyczące produktu możesz skorzystać z:
- wysłać wiadomość e-mail na adres: info@kamille.pl
- zadzwonić pod nr tel. 881-529-188
Opis
Patelnia grillowa marmurowa 28cm Kamille KM4431
Wykonana z wysokiej jakości odlewu aluminium. Specjalna powłoka MARMUROWA, która posiada właściwości antyadhezyjne, - zapobiega przywieraniu, jest odporna na zarysowania i wysokie temperatury. Grube ścianki i dno szybko się nagrzewają i długo utrzymują ciepło.
Wymiary: średnica - 28*28 cm; wysokość - 4,5 cm
Dostępna w kolorze czarnym
Idealna do przygotowania zdrowych potraw
Przystosowana jest do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Dane techniczne
| Materiał | aluminium |
| Powłoka | marmurkowa |
| Średnica | cm |
| Wysokość | cm |
| Pokrywka w zestawie | Tak |
| Możliwość używania na kuchni indukcyjnej | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Przeznaczenie | Produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością |
| Długość | 28cm |
| Szerokość | 28cm |
| Wysokość | 4cm |
| Wysyłka w kartonie | Tak |
| Zapakowane w karton | Tak |
| Możliwość używania na kuchenkach | Wszystkie typy |
| Materiał główny | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Bakelit, powłoka marmurkowa |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.